O nasNasza firma powstała w 2018 roku. Kadra składa się ze specjalistów mechaniki. Posiadamy dobrze wyposażony warsztat w którym obsługujemy pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Dysponujemy również jednostką mobilną która dokonuje napraw na miejscu zdarzenia.

Do najbardziej wymagających zadań dysponujemy mobilnym podnośnikiem który obsłuży nawet największe pojazdy.

PS Laweta Sp. z o.o. dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym który świadczy usługi pomocy drogowej i transportu pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Nasze działania pomocy drogowej skupiają się na województwie Podkarpackim oraz terenach ościennych. Posiadamy możliwości techniczne aby udzielić Państwu pomocy w takich miejscowościach jak Medyka, Korczowa, Krościenko , Przemyśl , Jarosław , Przeworsk, Rzeszów , Łańcut, Mielec, Stalowa Wola , Lubaczów, Sanok, Krosno, Jasło, Dębica.

Dzięki połączeniu sił najlepszych specjalistów z zakresu ratownictwa drogowego, mechaniki,logistyki oraz położeniu bazy firmy PS Laweta Sp. z o.o. w mieście Przemyśl przy węźle autostrady A4 Przemyśl oraz bliskości przejść granicznych Medyka,Korczowa, Budomierz docieramy do miejsca zdarzenia w mniej niż 40 minut. Nasza strategia rozwoju opiera się na wymaganiach klientów którzy dostrzegli coraz większy potencjał województwa Podkarpackiego jako atrakcyjne miejsce tranzytu jak i inwestycji pod kątem logistycznym.

Mobilność naszych jednostek w połączeniu z doświadczeniem sprawia ,że nasze usługi są wykonywane szybko i sprawne dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zaufaj naszmu doświadczeniu !

Nasz zespól tworzy grupa ludzi którzy od lat zajmują się ratownictwem drogowym, transportem pojazdów, towarów oraz mobilną logistyką.

img

W naszych głowach powstał pomysł aby połączyć siły fachowców od mechaniki, transportu,logistyki oraz ratownictwa drogowego i stworzyć spółkę która będzie odpowiedzią na potrzeby klientów w regionie województwa podkarpackiego. Dzięki połączniu sił najlepszych specjalistów z danych branż jako nieliczni jesteśmy w stanie zapewnić szeroki wachlaż usług wiązanych z logistyką i transportem. Nasze zaplecze i wiedza pozwala nam świadczyć usługi ratownictwa drogowego na najwyższym poziomie.