Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie:

-mechaniki pojazdów ciężarowych

-mechaniki pojazdów dostawczych

-naprawy przyczep i naczep

-naprawy pojazdów ciężarowych na miejscu zdarzenia

-pomoc drogowa

-transport pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów,rolniczych i budowlanych

-auto laweta  dla pojazdów ponad-gabarytowych

-przeładunki w miejscu wskazanym przez klienta

-usługi magazynowe

Pomoc drogowa w miastach:

Przemyśl,Radymno,Przeworsk,Medyka,Korczowa,Jarosław,Rzeszów,Łańcut,Medyka,Krosno,Sanok,Ropczyce,Mielec,Stalowa Wola,Dębica,Lubaczów,Ustrzyki i inne Podkarpackie miejscowości oraz Podkarpacki odcinek Autostrady A4.

Jeżeli szukasz doświadczonych ludzi świadczących usługi pomocy drogowej oraz mechaniki to dobrze trafiłeś ! Nasza firma PS Laweta sp. z o.o. to grupa najbardziej doświadczonych ludzi w branży transportowo – ratowniczej. Obsługujemy firmy z rejonu całej Europy które jako kierunek swoich tras wybrali Polskę południowo-wschodnią ( Autostrada A4 ).

Nasze usługi pomocy drogowej to kompleksowe rozwiązania dla przewoźników oraz osób prywatnych.

Posiadamy zaplecze maszynowe które umożliwia transport takich pojazdów jak autobus, zestaw ( TIR ) , ciężarówek , aut dostawczych oraz maszyn  ponad-gabarytowych (budowlane , rolnicze). 

Naszą domeną jest kompleksowość usług dla przewoźników , oprócz pomocy drogowej współpracujemy ze spedycją Stylinart która posiada 26 lat doświadczenia w transporcie i posiada własną flotę ponad 100 pojazdów – dzięki temu jesteśmy w stanie zaopiekować się towarem i w razie konieczności dostarczyć go na miejsce.

Nasz serwis mobilny pojazdów ciężarowych i dostawczych posiada wyposażenie które umożliwia usunięcie nawet najbardziej wymagających usterek , naszą domeną jest szybki czas reakcji serwisu mobilnego oraz fachowość. Nasza kadra jest ciągle szkolona i podnosi swoje kwalifikacje.

Zintegrowane systemy z dostawcami części umożliwiają nam sprawne działanie serwisu mobilnego oraz warsztatu po przez szybki dobór wymaganych części do naprawy oraz szybkie ich dostarczenie czy to do warsztatu stacjonarnego czy do miejsca zdarzenia drogowego gdzie operuje nasz serwis mobilny lub jednostki pomocy drogowej.

Jeżeli szukasz doświadczonej firmy która oferuje usługi pomocy drogowej, transportu pojazdów oraz napraw pojazdów dostawczych i ciężarowych to właśnie znalazłeś !

Jeżeli utknąłeś w trasie w województwie Podkarpackim i oczekujesz szybkiej pomocy to dobrze trafiłeś !

Jeśli szukasz firmy która dostarczy twój ładunek do celu lub go przechowa to już dłużej szukać nie musisz !

Nasz telefon jest czynny całą dobę , dzwoń śmiało !